Projeler

Sanayinin Dijital Dönüşümü;

Bu henüz yeni bir proje, amacım Dijital Dönüşüm’ün Türkiye’de doğru algılanmasını sağlamak.  Şirketler şu an Dijital Dönüşümü, dijital pazarlama ile sınırlı görüyorlar. Ancak 2 sene sonra üretimden yönetime, iş süreçlerinden insan kaynaklarına kadar tüm süreçler teknoloji ile entegre hale geldiğinde Türk şirketler ile global şirketler arasında makas hiç olmadığı kadar açılacak. İşte o zaman Dijital Dönüşümün gerçek anlamını aramaya başlayacaklar.

Sosyal Pazarlama;

İş hayatımda öğrendiğim tüm önemli noktaları burada paylaşıyorum. 3500’ün üzerinde tweet paylaşmışım, umarım bir yerlerde bazı insanların hayatına dokunuyor ve faydalı oluyorumdur.

Üretmenin verdiği mutlulukla devam ediyorum. Ancak Sosyal Pazarlama, en başta benim için öğretmen niteliğinde. Burası bana çok şey kattı, katmaya devam ediyor.

Her yaptığım paylaşımda öncelikle ben öğrenmiş oluyorum.

AFTERFAANG;

15 yılı aşkın süredir dijital sektörde yürüttüğümüz işler ve finansal tarafta oluşturduğumuz algoritmaların başarılı çıktılarıyla, yeni bir yolculuğa çıkmaya karar verdik.

Bu yolculuk hikayesi; Son 15 yıla damga vuran FAANG : Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google – Big Tech şirketlerin artık ana gündem ve hikaye olmaktan çıkıp, dünyadaki gündemin Blockchain, Metaverse, NFT, IOT, Yapay Zeka, Yenilenebilir Enerji, Elektrikli Araçlar, Uzay Teknolojileri gibi yeni sektörler üzerinde yoğunlaşması ile; başladı.

Biz önümüzdeki 15 yıla damga vuracak AFTERFAANG dönemi; gerek dijital projeler gerek de finansal yatırımlar ile etkin kullanma ve birçok insanın hayatına dokunarak onlara yol arkadaşlığı yapma motivasyonu ile artık bu yoldayız.